Fun arena hledá insturktory

Kdo jsme a koho hledáme?
Jsme společnost AGS Trade, přesněji divize Fun arena a hledáme do svého týmu schopného kolegu na pozici Instruktor aktivit. Provozujeme unikátní prostor v centru Prahy a ty máš jedinečnou příležitost být součástí našeho mladého týmu, který má hlavu nastavenou na SPOKOJENOST klienta, zkvalitnění služby, improvizace a selský rozum.

Re-play studio, Paintball, Virtualní realita, Airsoft, Taktická střelnice, Extreme archery, Teambuildingy, Narozeninové oslavy…
A nejen to. Vytváříme nezapomenutelné akce a zážitky pro jakoukoli sortu klientů!

Náš tým:

 • Tomáš, Michal. Kolegové, kteří Ti předají všechny informace, poradí Ti a budou Ti k ruce.
 • Arnošt. Ve skutečnosti Alice, ale my si tady na formality moc nepotrpíme. Každopádně i ona Ti bude zlepšovat každý den v naší firmě.
 • Tom. Jednatel, marketér a hlavně kolega, který Ti dokáže pomoci v jakékoli situaci.
 • Kuba, provozem proškolený guru, který má plnou hlavu nápadů a hlavně dobrých rad.
 • Tadeáš, Gandalf, Lůďa, Zdéňa nebo Markéta a další skvělí kolegové a instruktoři, kteří Tě naučí všechno od A do Z, budou s Tebou na akcích, a nikdy Tě nenechají ve štychu.

Jak bude vypadat Tvůj pracovní den?

 • Ráno dorazíš na čas do práce, uděláš si kafe nebo čaj – nezbytnost. U kávy proberete plán na den (počet skupinek, jaké aktivity, rozhodíte úkoly) a hurá do práce. Příprava je 95% úspěchu při realizaci, pracujeme jako tým a cíl je jen jeden – Spokojenost klienta. Pod to se podepíše každý z nás. Hurá do práce, připravíte si potřebné vybavení a čekáš na klienty. Když dorazí, klienta uvítáš, rozdáš potřebné vybavení, poskytneš potřebné informace, zaškolíš a teď to hlavní – organizuješ hru a pečuješ o klienta. Vytváříš hráčům skvělé scénáře, poskytuješ tipy/triky, prostě děláš vše proto, aby klient odcházel NADŠENÝ a měli zážitek na celý život. A protože si to k nám jezdí lidé především užít, můžeš se s nimi skvěle pobavit, poklábosit, seznámit se a Tvůj den uteče, ani nevíš jak. A pokud jde o zahraniční klienty, je to rozhodně ten nejlepší způsob, jak zlepšit svoje jazykové schopnosti!

Jakého si Tě představujeme?

 • Nebojíš se svěřených úkolů, jsi samostatný, zodpovědný. Dokážeš improvizovat, dokážeš a chceš udělat lidem takový den, že na něj nikdy nezapomenou. A třeba ani Ty nezapomeneš na ně. Máš chuť se učit. Chceš práci, která rozhodně není o stereotypu, ale práci, která Tě bude bavit.

Pokud se domluvíš anglicky a máš řidičák, můžeš si rovnou přičíst plusové body!

Co za to od nás získáš?

 • Práci, kterou si můžeš plánovat přesně tak, jak se Ti to hodí! Jsme flexibilní a vždycky se s Tebou rádi domluvíme.
 • Jsme skvělý tým a všichni si navzájem pomáháme a máme se rádi. Díky tomu chodíme do práce s úsměvem a spokojení.
 • A v neposlední řadě velice zajímavé finanční ohodnocení a garantovanou hodinovou sazbu, která se bude odvíjet i od toho, jak se budeš snažit a co do své práce vložíš. :)
 • Možnost postupu na HPP

Zaujalo Tě to? Tak na nic nečekej a pošli mi životopis, přihoď pár řádků o sobě a já se s Tebou moc rád potkám osobně!

Dej nám o sobě vědět na:

sochor@paintballgame.cz
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím Více informací