14. 05. 2019 19:00

Urban Survival - Jak uniknout z kolabujícího města

Místo Fun Arena
Adresa Bělehradská 7/13
Vstupné
150
Volných míst 74/120
Štítky Přednáška

Možnost kolapsu společnosti se zdá stále pravděpodobnější i tomu, kdo nesleduje denně zprávy. Co se vlastně může stát a jak to bude vypadat? Co je potřeba si připravit, abyste přežili prvních pár dní? Co je nutné mít a čeho se zase vyvarovat? Co je to koncept nenápadnosti, jak má vypadat a co obsahovat pohotovostní zavazadlo, jak získat věrohodné informace nebo proč vám peníze nebudou k ničemu. Jak poznat kvalitní vybavení a co je vám k ničemu? To všechno se dozvíte od zkušeného instruktora kurzů přežití Amara Ibrahima. Přednášku bude moderovat Martin "Marťuša" Vaňo.

A pokud zrovna nenastane zombie apokalypsa, budete lépe připraveni na jakoukoli nenadálou situaci.

Přednáška jednotlivá témata nastíní, ale na podzim se můžete těšit na pokračování, která půjdou opravdu do hloubky nebo na workshopy, kde si můžete vše zkusit pěkně prakticky.

Amar ibrahim je zakladatelem školy přežití Outdoor survival. Metodám přežití se věnuje již 15 let. Jeho instruktoři jsou zkušení, často bývalí vojáci. Poskytují outdoorové kurzy jak pro veřejnost, tak pro silové složky České Republiky. Spolupracuje na tvorbě standardních potravinových dávek pro krizové situace. Testuje vybavení pro outdoor i přežití. Neúnavně maká a snaží se pořád učit a zlepšovat se. S rodinou bydlí na neznámém místě a je připraven na všechno!

Martin Vaňo se věnuje apokalypse už přes 20 let. Pořádá postkatastrofické larpy, pomáhá organizovat festival Junktown a je jeho moderátorem. Nyní připravuje cyklus přednášek Urban Survival pro městské povaleče, kteří chtějí být připravení na nejhorší. Má rád urbex a chystá se podruhé do Abcházie - země kde jsou patrné stopy války ještě 25 let po ní.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím Více informací