19. 06. 2019 19:00

Whakaari Rotorua - Maorská Show

Místo Fun Arena
Adresa Bělehradská 7/13
Vstupné
200
Délka představení 90 minut
Volných míst 80/100
Štítky Přednáška, Show

Přijďte ochutnat Nový Zéland s domorodci v rytmu maorského tance HAKA!

Whakaari Rotorua - exotická maorská kulturní skupina z Nového Zélandu, která prostřednictvím tance a zpěvu představuje Česku svoje zvyky a tradice, nechybí nejznámější bojový tanec haka, vše doprovázené fotkami, videi a příběhy z této úžasné země, která se nachází na druhé straně Země.

Haka je tradiční maorský tanec, který se stal celosvětově známým především díky předzápasovým rituálům novozélandského ragbyového týmu All Blacks. Nejznámější haka nese název Ka mate, její význam by se dal přeložit jako „Jednou přijde smrt, teď ale žiju“. Whakaari Rotorua seznamují své publikum nejen s hakou, ale také s tradičními maorskými písněmi a tanci.

Vedoucí skupiny, Frank Tomas Grapl Junior – „Maoravák“, má jak maorské, tak české kořeny.

Whakaari Rotorua cestují díky podpoře Czech Kiwis po České republice, Slovensku, Německu a Rakousku a vystupovali například pro prince Alberta II. Monackého, Karla Gotta, zazpívali si českou hymnu s Martou Kubišovou, nebo například předvedli úžasnou show s Chinasky v O2 aréně. Nyní je cesta zavedla i k nám do Fun Areny, takže se máte rozhodně na co těšit!

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím Více informací