Mafie

Hra zasazená do konceptu mafiánského období 20. a 30. let 20. století Vás pohltí díky svým tematickým týmovým aktivitám. Jako členové mafiánské rodiny budete různými způsoby získávat peníze, abyste se mohli zúčastnit tajné aukce, kterou pořádá Váš kápo a zároveň zločinecká ikona, samotný Al Capone.

Chystá se velká akce a Vy s Vašimi kumpány budete hrát hlavní roli při jejím plnění. Budete muset podplácet, uniknout z vězení, prostřílet se skrze nepřátele a také prokázat, že máte dostačující mafiánské znalosti.

Každý ví, že když zklame, bude odstraněn. Prácička to nebude jen tak ledajaká, neboť bude vyžadovat veškerý um, dobrou strategii, koncentraci a hlavně bezchybnou týmovou spolupráci. S nebezpečím samozřejmě počítejte!

Jakmile vyděláte dostatečné množství peněz, budete moci své získané prostředky rozmnožit například při ruletě nebo Blackjacku. Jako grand finále vás čeká ochutnávka rumů a tajná aukce.

 

Propracovaná hra s rekvizitami a mafiánskými lotry!

Náročnost akce:

Program není fyzicky náročný, náročnost jednotlivých stanovišť se dají přizpůsobit poptávce klienta.

Zaměření akce:

Tento program prověří Vaše schopnosti spolupracovat, vytvářet strategie. Prověří také psychickou odolnost, práci pod časovým presem a zároveň má funkci prohlubování důvěry.

Mafie - Ceník

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

Mafie

Na dotaz
  • Týmové hry
  • Střelnice
  • Únikové hry
  • Casino
  • Ochutnávka rumů
  • Aukce
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím Více informací