Speedsoft

Vytvořili jsme úplnou novinku pro sektor airsoftu v Čechách a tou je Speedsoft. Pokud si říkáte, co to je, tak se jedná o přechod z klasického military stylu na kompetitivní scénu, kdy hry jsou především rychlejší a dynamičtější. S podporou od speedQB®️ jsme připravili ideální prostory a vybavení vytvořené přímo na míru. Celá premisa tohoto odvětí je účast na světových turnajích a u nás si můžete vyzkoušet ochutnávku, která stojí za hřích.

 

Dostanete od nás vše, co je potřeba k tomu, abyste zažili na vlastní kůži adrenalin, který je se Speedsoftem spojený. Přítomný je samozřejmě vždy rozhodčí, který dává pozor, aby se dodržovala pravidla, která před začátkem vysvětlí. Díky speciálním kuličkám s nasvětlovači, je zajištěna fair play hra. Jaký je tedy rozdíl oproti normálnímu airsoftu, no právě ve vybavení, a především v nasvětlovačích, které se dají dost lehce připodobnit k laserovým zbraním ze Star Wars, a bitvu tak posouvají na úplně nový level. No a kdo by nechtěl zažít adrenalinem nabitou akci s „lasery“.

 

Minimální počet hráčů = 8*

*V případě menšího počtu hráčů účtujeme 300 Kč za každou chybějící osobu do minimálního počtu, nebo se Vás vynasnažíme přidat k jiné skupině (pokud to jen lze). Případně se pokusíme najít jiné řešení. smile

Cenové balíčky pro Speedsoft

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Speedsoft

1.000 Kč / osoba
  • 2 hodiny hry
  • Kompletní vybavení
  • Služby organizátora/rozhodčího
  • Neomezená munice (BBs)
  • Zbraň s nasvětlovačem
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím Více informací